Başkan'dan

Değerli  İnsan Yönetimi Gönüllüleri, Sayın Üyeler.

Eski yönetimimizden çıtayı oldukça yüksekte devraldık (teslim aldık), öncelikle çıtanın buraya yükseltilmesin de büyük emekleri olan Dr. Barbaros Kon ve ekibine çok teşekkür ederiz.

İnsan ve insan yönetimi temasında faaliyetlerini sürdüren derneğimizde yeni bir nefesle başladığımız görevimize, eski yönetimimizin hırs ve şevki ile devam edeceğiz ve bize teslim edilen çıtayı daha da yukarıya çıkarmak üzere tüm gücümüz ile çalışacağız.

Üye profilimiz insan yöneten herkes, insana değer veren tüm yöneticiler, üniversitelerimizin akademik kadroları, öğrenciler ve tabi ki insan yönetiminin profesyonelleri olan insan kaynakları çalışanları olmalıdır. Aslında bunu tamamen sınırlandırmadan kapımız bu işe gönül vermiş herkese açık.

Hedefimiz İNSAN ve İNSAN YÖNETİMİ olunca bunu en yeni trend ve uygulamalar ile nasıl yapıldığını veya nasıl yapılması gerektiğini bizler yapacağımız uygulamalar, eğitimler vede paylaşımlar ile ortaya koyacağız. Böylece tüm üyelerimizin de bundan faydalanmasını sağlayacağız.

Biz bu yolculuğa çıkarken yönetim ve denetim kurulu arkadaşlarım ile beraber çok büyük bir heyecanla işe başladık. Çıktığımız bu zorlu yolculukta bizleri yalnız bırakmayacağınızı umarak herkesi, gerek yönetimimize girerek, gerekse üye olarak yada sosyal komitelerde gönüllü çalışmalar yaparak, bizlerle aynı heyecanı paylaşmaya davet ediyoruz. Eminiz ki derneğimiz sizlerle oldukça güzel işlere imza atacaktır. Sizler ile güçlü bir yapı oluşturmuş olacağız.

İnsan için, güzel şeyler ortaya koymak için dediğimizde işimiz çok zor biliyoruz ama bu konuda sizlere de güveniyoruz ve bize destek olmanızı bekliyoruz.

 

Serdar Kalaycıoğlu

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği  Ege Şubesi Başkanı