13. EGE İNSAN YÖNETİM ZİRVESİ

Değerli Dostlarımız,

PERYÖN - Türkiye İnsan Yönetimi Derneği Ege Şubesi tarafından, bu yıl düzenlenecek 13. İnsan Yönetimi Zirvesi; üyelerinin oylaması ile belirlenen “HAYALLER VE GERÇEKLER İK BUNUN NERESİNDE” ana teması kapsamında  07-08 Ekim 2016 tarihlerinde İzmir Mimarlar Odası Mimarlık Merkezi’nde gerçekleştirilecektir.

Geçen yıl 350 katılımcı, 6 sı panel 13 oturumda Türkiye ve dünyanın sayılı şirketlerinden İnsan kaynakları uygulayıcıları olan üst düzey yöneticiler ve çalışma dünyasından 34 konuşmacı, ayrıca Ertuğrul ÖZKÖK ve Fatih PORTAKAL gibi medyamızın önemli mensublarının da katıldığı “MUTLULUK” ana temalı zirvemizi gerçekleştirdik. Temaya uygun şirket uygulamaları, güncel gelişmeler, sorular ve cevaplar ile masaya yatırarak şirketlerin gelecek vizyonlarında farklı bir bakış açısı yaratan zirve; bu yıl da kendi özümüz İNSAN KAYNAKLARINI hayal ettiğimiz ama gerçeklerini konuşacağımız  farklı konular, bakış açıları, yenilenen uygulamalar, teori ile pratiğin  birleştiği, bilgi ve deneyimin paylaşıldığı programı ile yeni fikirlerin üretilmesini, tartışılmasını, öğrenilmesini ve insan kaynakları alanında liderliğini sürdürmeyi hedeflemektedir.

Ege Bölgesi’nin alanındaki en büyük organizasyonu olan İnsan Yönetimi Zirvesi; her yıl Şirketlerin Yönetim Kurulu Üyeleri, Genel Müdür, Genel Müdür Yardımcıları, Üst Düzey İnsan Kaynakları Yöneticileri, İnsan Kaynakları Müdürleri, İnsan Kaynakları Uzmanları, Tüm Departman Yöneticileri, İnsan Kaynakları Uygulamalarındaki İş Ortakları, Üst Düzey Eğitim Yöneticileri, Eğitim Müdürleri, Akademisyenler, Danışmanlar, Öğrenciler başta olmak üzere insan yönetimi profesyonellerini uzman konuşmacılar ve sektörün önde gelen firmaları ile bir araya getirmektedir.

400 katılımcı ile 07-08 EKİM 2016 tarihlerinde  iki gün olarak gerçekleştirilmesi planlanan etkinlik programında; 1. gün zirve açılış ve 5-6 oturum, aynı gün akşam gala programı, 2. Günde de ise yine 5-6 oturum ile İnsan Kaynaklarını gerçekleri ve hayalleri  ile masaya yatıracağız.  

Bu yıl 13. gerçekleştirilecek olan İnsan Yönetimi Zirvesi ; çalıştaylar, paneller, tartışmalar, özel konu başlıkları ve konuşmacıları ile sunduğu zengin içeriğin yanısıra sergi alanı, sponsorluk olanaklarıyla da katılımcı ve destekleyen firmaların hedef kitlesi ile bire bir iletişim kurma imkanı sunmaktadır.

Çalışan mutlu, işveren mutlu, aileler mutlu; o zaman herkes mutlu fikrinden yola çıkarak hazırlanan iki günlük program çerçevesinde sizlerle işbirliği yapmaktan mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,

Serdar KALAYCIOĞLU

PERYÖN Ege Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı